Повітряні авіаносці. Частина третя, США (1)

Першими експерименти із підвісними літаками почала армія. Два блімпи, тобто дирижаблі м’якої конструкції, TC-3 і TC-7 обладнали трапецією і використовували для експериментів у 1923-24 рр.

На фото вище ТС-14, ТС-3 і 7 були аналогічні за конструкцією. Що цікаво, це єдини випадок, коли в якості носія використовувалися блімпи.


В цих експериментах брав участь єдиний Sperry M-1 Messenger, обладнаний гаком. 15 грудня 1924 року пула здійснена успішна швартовка у повітрі.

Незважаючи на успішні випробування, програм було закрито. Естафету підхопив флот.

Цепелін ZR-3 “Лос-Анжелес” був побудований у 1924 році для Штатів на фірмі “Цепелін” у рахунок репарацій. Він із самого початку використовувався як тренувальний.

Піддослідним кроликом став розвідник Vought UO-1, обладнаний, як ви здогадалися, гаком.

Влітку 1929 року у Лейкхерсті була проведена серія успішних дослідів із відчепленням і швартовкою літака у повітрі. Це робилося в очікованні вступу в стрій в очікуванні “Акрона” і “Мекона”, які із самого початку мали бути обладнані ангарами для літаків.

На фото UO-1, закріплений на трапеції “Лос-Анжелеса”.

На цьому експерименти закінчилися і підуть серійні вироби.

У попередніх серіях:

Повітряні авіаносці. Частина перша, Німеччина

Повітряні авіаносці. Частина друга, Великобританія

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>